Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat uzmanlar tarafından eşyalarınızın keşfi yapıldıktan sonra . Fiyat teklifi verilir fiyat teklifinden sonra anlaşma sağlandığı zaman eşyalarınızı ekibimiz tarafından ambalajı yapılır. Eşya ambalajı yapıldıktan sonra eşyalarınızın en iyi şekilde korunması için mobilya çıkıntıları yerli yerine sabitlenir. Beyaz eşyalarınızın sökümü yapılır . Avizelerinizin sökümü yapılır. Söküm işlemleri bittikten sonra eşyalarınız araca yüklenir.

Yeni evde eşyalarınız eve çıkartılır ve ambalajları sökülür. İsteğiniz doğrultuda eşyalarınızı yerine sabitlenir . Sökülen malzemenin kurulumu yapılır. Avizeleriniz takılır ve muhafazası yapılır kısacası eşyalarınız en iyi şekilde taşıma işlemi yapılır.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır?

Şehirler arası nakliyat en iyi şekilde ve programlı bir şekilde yapılması gerekilen bir işlemdir. Mümkün oldukça eşyalarınızı tane tane anlatmanızda fayda vardır. Eşyalarınızı en iyi şekilde aynı evden eve nakliyatta olduğu gibi ambalajlı ve garantili bir şekilde taşınır..

Ev Eşyası Nasıl Depolanır?

Ev Eşyası Depolama önemli bir hizmettir. Eşyalarınızı sağlıklı ve korunaklı bir depoda depolamak isterseniz önce depolardaki eşyaların nasıl depolandığını yerinde görmenizde fayda vardır. Sizde eşyalarınızın nasıl bir şekilde depolandığını ve nasıl depolanacağını merak ediyorsanız depolarımza bakmanız gerekecektir. Eşya depolama konusunda önemli bir iş olan eşya depolama sistemi sizin için en iyi şekilde çözümlenmektedir.