Şehir Dışı Taşıma

Şehirler Arası Taşıma ülkemizin çoğu illerinde yaşamakta olan insanlar zamanı geldiğinde yer değitirme olasılığı ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu sebepten dolayı taşınma işlemlerine gereksinim duyar. Çoğu zaman istanbul bölgesinden oluşan büyük göç dalgaları ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu yüzden evden eve taşımacılık işlemlerini birde şehirler arası taşımacılık işlemleri takip etmektedir.

Firmamız şehirlerarası taşımacılık işlemlerinden en fazla tercih edilen şirketler arasında yerini korumaktadır. Bize verilen bilgiler dahilinde eşyalarınızı istediğiniz ile gününde ve saatinde ulaştırmaya çalışmakatayız. Eşyalarını büyük veya küçük boy olmak üzere iki ayrı kamyon işlemleri sayesinde taşınıyor. Özel araç ile taşınmak isteyen müşterilerimize özel araç tasisi de yapabiliyoruz.

Şirketimiz ile taşınan müşterilerimize özel sigorta ile eşyalarını taşıma esnasında sgk’lı şekilde taşınma fırsatı sunuyoruz. Eşyalarınızı en sağlıklı şekilde yeni adresinize göndermekteyiz. Daha kolay bir biçimde taşınmak dilerseniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman kadro tecrübeli personellerimiz tarafından en sağlıklı şekilde eşyalarınızı kolay ve basit bir biçimde taşıyoruz.

Yorum Yap