Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

28.03.2023
38
Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası nakliyat fiyatları 2+1’lik ev nakliye fiyatı baz alınarak ortalama bir fiyat belirlemek gerekirse. 1000 Km mesafeye taşınan 2+1’lik bir eşya ortalama 15000 TL ile 16000 TL aralığında bir taşıma ücreti olabilir. Kesin bir fiyat belirlemek için bize ulaşmanız durumunda  taşınma fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat ücretleri kesinlikle eşya yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Önceden eşya resimleri veya eşyalarınızın yerinde görülmesi önemlidir. Eşya resimleri atılmadan veya eşya keşfi yapılmadan herhangi bir firma ile anlaşmayınız.

Şehirlerarası nakliyat Fiyaları

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları2+1 Ücretleri3+1 Ücretleri
İstanbul - Ankara Arası Nakliyat Ücreleri10.000 TL14.000 TL
İstanbul - İzmir Arası Nakliyat Ücreleri11.000 TL15.000 TL
İstanbul - Muğla Arası Nakliyat Ücretleri13.000 TL17.000 TL
İstanbul - Antalya Arası Nakliyat Ücretleri16.000 TL20.000 TL

Yukarıdaki tabloda belirlediğimiz fiyatlar ortalama fiyatlardır. Eşyalarınızın resimleri veya eşyalarınızın yerinde görülmesi önemlidir. Eşyalarınızın ortalama fiyalarını öğrenmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yaz ve kış ayları için yapmış olduğumuz kampanyalarla eşyalarınızı indirimli şekilde taşınmasına sebep olabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Ücretleri2+1 Ev Eşyası3+1 Ev Eşyası
İstanbul - Samsun Arası Nakliyat Ücretleri14.000 TL18.000 TL
İstanbul - Rize Arası Nakliyat Ücretleri16.000 TL19.000 TL
İstanbul - Ordu Arası Nakliyat Ücretleri14.000 TL18.000 TL
İstanbul - Amasya Arası Nakliyat Ücretleri16.000 TL18.000 TL
İstanbul Tokat Arası Nakliyat Ücretleri17.000 TL20.000 TL
İstanbul Kayseri Arası Nakliyat Ücretleri17.000 TL19.000 TL
İstanbul - Malatya Arası Nakliyat Ücretleri19.000 TL22.000 TL
İstanbul - Adana Arası Nakliyat Ücretleri18.000 TL20.000 TL
İstanbul - Nevşehir Arası Nakliyat Ücretleri17.000 TL19.000 TL

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Şehirlerarası nakliyat fiyatları, taşınacak eşyaların cinsi ve miktarı, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların ambalajlama ve paketleme yöntemi gibi faktörlere bağlı olarak hesaplanır. Ayrıca, nakliyat firmasının verdiği hizmetin kalitesi, taşıma sırasında oluşabilecek riskler ve sigorta seçenekleri de fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır.

Taşınacak eşyaların miktarı ve cinsi önemli bir faktördür. Daha fazla eşya, daha büyük bir araç ve daha fazla işçi gerektirebilir, bu da fiyatı artırabilir. Ayrıca, özellikle kırılacak veya hassas eşyaların ambalajlama ve paketleme yöntemi de fiyatı belirleyen bir faktördür. Hassas eşyaların ambalajlanması için ek malzemeler gerekebilir ve bu da fiyatı artırabilir.

Taşınacak mesafe de fiyatı belirleyen önemli bir faktördür. Daha uzun mesafeler daha fazla yakıt tüketimine neden olur ve daha fazla çalışma saatine ihtiyaç duyulabilir. Bu da nakliyat fiyatlarını artırır.

Nakliyat firması tarafından sunulan hizmetin kalitesi de fiyatı etkileyen bir faktördür. Örneğin, eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi için daha yüksek bir kalite standartı sunan bir firma, daha yüksek bir fiyat talep edebilir. Ayrıca, eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek risklerin azaltılması için sigorta seçenekleri de fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır.

Tüm bu faktörler bir araya getirilerek, nakliyat firması tarafından belirlenen bir fiyat ortaya çıkar. Bu nedenle, nakliyat firmaları ile iletişime geçerek, taşınacak eşyalarınızın özelliklerine göre fiyat teklifi almanız en doğru yoldur.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları alırken firmanızın kurumsal olduğunu emin olun. Alacağınız farklı fiyat ve tekliflerle kafanızın karışmasına müsade etmeyin.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları Araştırması Nasıl Yapılır?

Fiyat belirlemenin ve kafanızdaki ortama fiyata yakın bir teklif almak önemlidir. Aldığınız fiyatı kendi kendinize göre bir sağlamasını yapmanız önemlidir. Anlaşacağınız firmanın normalin altında verdiği fiyatı sorgulayın . Giderler hesaplandığında ortalama kafanızda bir fiyat zaten oluşmaktadır. Fahiş fiyatlardan uzak durmanızda önemlidir. Şehirlerarası nakliyat firmaları teklifte bulunur ama asıl fiyat kafanıza yatan fiyattır bunu unutmayın.

Şehirler arası nakliye firmaları istediğiniz özelikleri taşımalı ve bu konuda hizmetlerinizi son derece modern şekilde gerçekleştirmelidir.

Araştırma yaparken google üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Yaptığınız araştırma pek size tatmin etmediyese farklı, farklı firmalardan fiyat teklifleri alabilir . Ortalama fiyat çıkarabilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat firmaları taşınacak eşyaları yerinde kontrol edebilir mi?

Tüm firmaların taşınacak eşyaların, yerinde kontrol etmesi aslında mecburidir. Kontrol etmek mümkün değilse en azından resim veya video görebilmelidir.

Şehir İçi Ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İçin Fiyat Teklifi Alın.

Fiyat Teklifi Al

Yazıda Neler Var