Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

08.01.2024
292
Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası nakliyat firmaları, İstanbul gibi bir çok il ve ilçede nakliye firmaları sektörel olarak hizmet sağlamaktadır. Firmalar evden eve nakliyat sektöründe ev taşıma, parça eşya taşıma, ve en önemlisi ise şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Çoğu firma profesyonel şekilde taşıma işlemleri hizmeti verirken çoğu ise korsan olarak tabir ettiğimiz şekilde hizmet sağlamaktadır. Profesyonel şekilde taşıma işlemi sağlayan firmaların kazandığı bu hizmet.

Aslında çok değerli bir şeyi bize öğretmektedir. Örneğin A firması profesyonel şekilde eşya taşıma hizmeti verirken B firması daha çok kara düzen şeklinde hizmet sağlamaktadır. A firmasının kazanımı daha çok müşteri potansiyeline ulaşarak büyümeye devam etmesi ile sonuçlanır. B firması ise verdiği ilk hizmette müşteri memnuniyeti yakalamadan piyasadan silinip gitmesi ile sonuçlanır

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Çoğunlukla firmalar daha iyi şekilde müşterisine hizmet sağlama gayretine düşerken sektör ise. Bu rekabetin kızışması ile daha kaliteli ve daha profesyonel şekilde sektörün büyümesine amaç sağlamaktadır. Şensoy nakliyat olarak bu tür sektör analizi yaparak daha iyi nasıl hizmet sağlarız diye firmamızı teknolojik çağa ayak uydurmakla uğraşmaktayız.

Yukarıda verdiğimiz örnek ile korsanların artık sektör içerisinde fazla insanların mağduriyetlerine  yol açmaması için örnek verdik. Bir firma seçerken kesinlikle firmanızın kurumsal bir firma olduğuna emin olun.

Unutmayın ki doğru bir taşıma hizmeti doğru bir nakliye firması ile başlar. Firma seçimi kesinlikle yapacağınız taşınmanın nasıl geçeceğini ve ne şekilde yapılacağını belirleyen en önemli faktörlerden bir tanesidir.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları Seçimi Nasıl Yapılır?

Firma seçimi yapılırken bazı kriterleri öncelikle göz önünde bulundurulması önemlidir. Firma seçimi doğru bir hizmetin ilk adımlarıdır. Firmanızı seçmeden önce aşağıda size bazı kriterler belirledik. Buna göre firma seçimi ile ilgili fikir sahibi olursunuz. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederiz.

  1. İnternet üzerinden firma araştırması yaptınız ve bazı firmaları liste haline getirdiniz. Arama listenizde sıraladığınız firmaları öncelikle. İnternet üzerinden şikayetlerini memnuniyetlerini iyice araştırmak. Firmayı aramadan önce firma hakkında bilgi sahibi olmanın avantajlarından bir tanesidir.
Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

  1. Yaptığınız araştırmalar sonrası hedeflediğiniz firma ile iletişim kurun. Çalışma işlemleri hakkında bilgiler alın. Taşınacağınız il veya ilçe için zaman ve taşıma zamanı hakkında bilgiler toplayın.
  2. Sözleşme isteyin, Taşıma öncesi firmanızdan taşıma sözleşmesi isteyin. Taşınmadan önce taşıma sözleşmesi almak. Yapacağınız işin devlet nezdinde resmiyete dökülmesinin ana temelidir. Kesinlikle taşıma sözleşmesi vermeyen nakliye firmaları ile taşınma işlemi yapılamaz teklif dahi edilemez.
  3. Yol sigortası eşyalarınızı taşıyan aracın nakliye esnasında yol sigortası yapması önemli kriterlerden bir tanesidir. Kesinlikle sigortalı bir şekilde eşyalarınızın taşınması önemlidir. Buna göre eşyalarınızı taşıyan firmadan kesinlikle yol sigortası yapmasını isteyin. Sigortalı şehirler arası nakliyat hizmeti gerçekten size rahatlık ve güven kazandıracak.

Asansörlü Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Asansörlü şehirlerarası nakliyat firmaları, şehirlerarası evden eve nakliyat işlemi yapılırken yüksek katlarda asansörlü taşıma işlemi. Yapacağınız taşıma işleminin daha kolay şekilde gerçekleşmesini sağlar. Yük asansörü kesinlikle çok kaliteli ve profesyonel anlamda çağa ayak uydurmak anlamda önemli bir buluş. 21. Yüz yılda taşıma asansörü bu alandan nakliye firmaları için kesinlikle mükemmel bir icat. Her ilde ve ilçede artık yaygın şekilde kullanılan bu asansör sistemi ile eşyalarınızı taşımayı düşünebilirsiniz.

Şehirlerarası Asansörlü Nakliye

Şehirlerarası Asansörlü Nakliye

Firmamızdan bu anlamda istediğiniz il ve ilçede Asansörlü nakliye hizmeti isteyebilirsiniz. Taşınma asansörü ile profesyonel şekilde eşyalarınızın çizilmeden taşınmasını sağlayabilirsiniz. Şensoy nakliyat olarak yıllardır sektöre yön veren yapısı ile size hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Uzmanlarımız ile istediğiniz saate ve günde randevu alabilir bizden hizmet alabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları İletişim Numaraları

Şensoy nakliyat iletişim numarası web sitemiz üzerinden alabilir veya 444 5 109 numaralı merkez hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 724 Hizmet sağlıyoruz istediğiniz saate firmamızdan taşıma konusunda yardım alabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları Fiyat Listesinden Nakliye Fiyatımız Öğrenebilir Miyim?

Verilen fiyat listeli genellikle ortalama fiyat  listesidir. Kesinlikle firma ile iletişim kurmadan taşıma firması ile anlaşmayın. Ev eşyaları için önden eşyaların resimlerini, veya videosunu firmalarla paylaşmanız önemlidir. Eşyalarınızın taşıma fiyatını öğrenmek için hemen iletişim kurabilirsiniz.

Doğru bir taşıma işlemi için yüz yüze veya ücretsiz ekspertiz hizmeti isteme hakkına sahipsiniz. Firmamızdan eşyalarınızı yerinde görülmesi hakkında talepte bulunabilirsiniz.

 

Yazıda Neler Var