Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat 2023 Fiyatları

02.01.2023
55
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat 2023 Fiyatları

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat 2023 Fiyatları Ne Kadar ?

Şehirlerarası evden eve nakliyat 2023 fiyatları ne kadar? Tüm detayları ile 2023’te fiyat politikası olarak farklı kazanımlara sahip olmaya çalışacağız. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve fiyat konusunda tüm taşınan müşterilerimize ekonomi destek olacak.

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları 2023 yıllında ne kadar olacak? Fiyat politikası neye göre belirlenecek? Bir çok farklı soru ile karşınızdayız.  Taşıma firmaları 2023 yıllında en ize ne gibi ayrıcalıklar sunacak. Şensoy nakliyat olarak size nasıl taşıma hizmeti sağlıya caz bunların hepsi sizin için yanıtlayacağız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2023 Sorular

 1. Şehirlerarası evden eve nakliyat 2023 fiyatları ne kadar olacak?
 2. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları neye göre belirlenecek?
 3. Ev taşıma işleminde özel araç fiyatları ne kadar olacak?
 4. Ev taşıma hizmetinde parsel taşıma fiyatları ne kadar olacak.
 5. Taşıma işlemleri kaç gün içerisinde gerçekleşecek.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2023

Bilmenizi isteriz ki şehirlerarası nakliyat fiyatları günümüz ekonomisine göre belirlenerek size sunulur. Bir çok kampanya çalışmaları içerisinde eşya taşımacılığında size daima uygun fiyat vermeyi ve ekonomiyi zorlamamayı benimsiyoruz. Sizin için en iyi taşıma işlemi sağlamak amaçlı araç filomuzu yenileyerek üstüne devam ediyoruz. Uzmanlarımız ile kaliteli taşımacılık konusunda sizlere daha iyi hizmet sağlama noktasında hemfikiriz. Eşya taşıma işlemleri bütçenizi aşmamasına özen gösteriyor ve daha iyi bir sonuç ile geri dönüş almayı hedefliyoruz.

Fiyat payda dengesini şimdiden sizin için hazırlıyoruz. Uzmanlarımız ile bu konuda sizler için istişare içindeyiz. Daha ılımlı ve bütçe dostu yapılanmalarla sizin için çalışıyoruz. Fiyat politikamızı geliştiriyoruz. Şensoy nakliyat olarak kuruluşumuzdan bu yana daima müşteri bütçesine dost yaklaşımımızla bu alanda taktir topladık. Birikmiş müşteri geçmişimiz ile sizin için en iyi firma profili oluşturduk. Kalite ve sağlık amaçlı taşımlarınızı daha iyi konumlara getirdik. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için hemen bizi arayabilirsiniz.

2023’Te Ev Eşyasına Göre Fiyatlar

 •  1+1 evler için şimdiki planlamamıza göre 1000 km için 14.000 + kdv 
 • 2+1 evler için şimdiki planlamamıza göre 1000 km için  15.000 + kdv
 • 3+1 evler için şimdiki planlamamıza göre 1000 km için  17.000 + kdv
 • 4+1 evler için şimdiki planlamamıza göre 1000 km için  19.000 + kdv
 • 4+1 evler için şimdiki planlamamıza göre 1000 km için  20.000 + kdv

2023 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenecek?

2023 yıllında ekonomi düzeyinde nakliye fiyatları mazot ve işçilik fiyatları baz alınarak belirlenecek. Fiyat politikamızı şimdiden ekonomi üzerinden hesaplayarak size en uygun fiyat güncellemesi yapacağız. Eşya taşımacılığında fiyat takvimimize göre sağlıklı çözümler üreterek sizlere en uygun fiyat politikası ile hizmet sağlayacağız. Eşya taşımacılığı günden düne artan fiyat politikalarından kurtularak size sabit fiyat garantisi vereceğiz. Taşıma esnasında ekstra maliyetlerden kurtaracağız. Taşıma söze verdiğimiz alanlarımız  Türkiye genelinde size hizmet sağlayacağız. Taşıma politikaları ile sizler için uygun fiyat düzeyinde taşıma işlemleri sunacağız. Taşıma işlemleri uzman kadrolarla en temiz nakliye işlemleri sizler için gelişiyor ve düzenleniyor.

Taşıma sözü verdiğimiz alanlarımız kesinlikle ülke genelinde aktif olacaktır. Yıllın ilk çeyreğinde sizler için tam teşkilatlı taşıma işlemi sunmaya devam ediyoruz. Firmamız uzmanlarımız ile daha çok gelişiyor ve daha çok büyüyor.

Ev Taşıma İşleminde Özel Araç Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Öncelikle özel araç nedir onu size açıklamak gerekirse. Şehirlerarasında size ait bir aracın sadece sizin eşyalarınızı götürmesi vaktinde teslim etmesi. Özel araç kategorisine girmektedir. Özel araç çoğu insanın zamandan tasarruf etmesi açısında mükemmel bir hizmet çeşididir. Firmalar kesinlikle bu alanda sizler için hizmet sağlama açısında gelişmiş filosu ile bu alanda en çok hizmet sağlayanlar arasındadır.

Eşya taşımacılığında ev veya ofisinizi taşıyan araçların özel olarak size rezervi size ait alanda sizin istediğiniz saat aralıkları ile çalışmasına dayanmaktadır. Firmamız genellikle ege bölgesinden yapılan taşımaların %80’nin özel araç istediği ve bu kategoride çalıştığını hesaplayarak size detaylandırır. Ege bölgesine taşınan tüm müşterilerimiz bu hizmet kategorisini sıklıkla bizden almaktadır.

Özel araç fiyatları ev bazından bakıldığında aşağıdaki gibi bir tablo ile anlatabiliriz.

 • 1+1 Evler için genel ortalama ege bölgesine 12.500 + kdv dir.
 • 2+1 Evler için genel ortalama ege bölgesi için 14.000 + kdv dir.
 • 3+1 Evler için genel ortalama ege bölgesi için 18.000 + kdv dir.

Ev Taşıma Hizmetinde Parsel Taşıma Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Öncelikle parsel araç nedir? Nasıl Bir Hizmet Sağlar? Onun açıklamasını size yapmak gerekirse uzun yol giden eşyaların özel araçlara göre ekonomi açısında rahatlatıcı çözümleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi özel araç fiyatına 3 ev eşyası taşıyoruz. Ve özel araç fiyatını sizler için 3 ayrı eve bölüyoruz. Buda bütçe konusunda size ferahlatıcı bir çözüm sunuyor. Uzun yol giden eşyaların gerçek anlamda tercih edilenler arasında en popüler hizmetlerimizden bir tanesidir.

Nasıl bir hizmet sağlar? Özel araç olarak aynı hizmeti alırsınız. Eşya taşımacılığında herhangi bir değişim söz konusu değildir.

Parsel Araç Ev Taşıma Fiyatları Ortalaması

 • 1+1 parsel ev taşımaları ortalama 1200 km üzerinden hesaplarsak 10.000+kdv dir
 • 2+1 parsel ev taşımaları ortalama 1200 km üzerinden hesaplarsak 12.000+kdv dir
 • 3+1 parsel ev taşımaları ortalama 1200 km üzerinden hesaplarsak 14.000+kdv dir

Parsel araç nakliyatı özel araç nakliyatına göre teslimat zamanında değişiklik gösterebilir. 2 Veya 3 gün arayla eşyalarınızın ulaşabileceği yere varması konusunda size önceden haber verilir. Şensoy nakliyat olarak size verdiğimiz ayrıcalıkla istediğiniz zaman kamyonun konumundan eşyalarınızın varacağı yeri an ve an izleyebilirsiniz.   İstanbul İzmir Arası Nakliyat   Ege bölgesine taşınacaksanız eğer ege makaemize göz atabilirsiniz.

Taşıma İşlemleri Kaç Gün İçerisinde Gerçekleşecek.

Özel araç Kaç Günde Hizmeti Tamamlar?  Özel araç gideceği kilometre bazında maksimum 2 gün içerisinde nakliye hizmeti tamamlar. Özel araç nakliyatın en büyük avantajı zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ayrıcalığının olmasıdır.

Parsel Araç Kaç Günde Hizmeti Tamamlar? Parsel araç eşyanızın gideceği kilometre cinsinden baz alındığında özel araç zamanından daha uzun ve sürmektedir eşyaların yüklenme şekline göre değişmektedir. Eşyalarınızın aracın en önündeyse eşyaların boşalma durumuna göre varıldığında .Size haber verilir.

Makalemizi okumak için bizi aşağıda vereceğimiz linkten hemen bulabilirsiniz. Şehirlerarası evden eve nakliyat 2023 fiyatları

2023 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyat Tablosu

AlındığıBırakıldığıFiyat
Çiğliİstanbul2200 TL
Çiğliİzmir1300 TL
ÇiğliAnkara 2600 TL
ÇiğliBursa1800 TL

2023 Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları Ne Kadar Olacak?

2023 Yıllı içerisinde fiyat listemizi ekonomi ve piyasa döngüsüne göre güncelleme çalışmaları içerisindeyiz. Kısa zaman içerisinde size en uygun araçlarla ve uzman kadrolarla en iyi hizmeti sağlamaya çalışacağız.

2023 Şehirlerarası Nakliyat Firmaları Nasıl Çalışmalı?

2023 firmaları teknolojiye uygun ve kaliteli hizmet sağlama açısında sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışına dönecek. Hızlı ihtiyaçlara çözüm bulan ve kolay taşıma sistemine geçiş sistemi ile size hizmet sağlayacak.

2023 Nakliyat Firmaları Sigortalı Eşya Taşıma Güncellemesi

2023’te Nakliyat sigortası kişiye özel çıkartılarak eşya sahibine teslim edilecek. Taşıma öncesi bilgi defteri ile taşımada gerekli düzen kurularak eşya taşıması gerçekleşecek.

2023 Şensoy Nakliyat’ta Ne Tür Yenilikler Olacak?

Şensoy nakliyat olarak yeni araç filosu ile kısa zaman içersinde size hizmet şartalarında yardımcı olma potansiyeli ile hizmet verecek. Önceliği müşteri memnuniyeti olacaktır.

 

Yazıda Neler Var

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.