Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

02.01.2023
64
Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Nakliye, işi zaten iyi yapılıyorsa oldukça bedeli yüksek olan iş kollarındandır. Bir de şehirler arası nakliye yapıldığı zaman km arttıkça nakliye bedeli de o oranda artacaktır.
Şehirler arası nakliyat fiyatları, son dönemde özellikle benzin ve mazota yapılan zam oranlarından sonra da oldukça yükselmiştir.

Sektörde İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm ülke genelinde çalışan pek çok nakliye firması bulunmaktadır. Ancak bu kadar yoğun şirkete rağmen işini tam hakkı ile yapan şirketlerin şehirler arası nakliyat fiyatları da diğerlerine göre daha yüksek kalmaktadır. Şehirler arası nakliyat sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İyi Nakliye Firmalarının Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Neden Daha Yüksek?

  • Çünkü böyle şirketlerin çalıştıkları personeller de daha kalifiye ve işini çok iyi bilen insanlar.
  • Bu personeller işlerini hızlı ve seri bir şekilde doğru olarak yapan sorunsuz kişilerdir.
  • Bu şirketlerin şehirler arası nakliyat fiyatları yüksek olmasının bir diğer nedeni ise taşımacılık da kullandıkları araçları daha gelişmiş.
  • Bu araçlar uzun yolda yaşanabilecek sarsıntılara karşı daha dayanıklı araçlardır.
  • Şehirler arası nakliyat fiyatları biraz yükseldiğinde görüyorsunuz ki taşıma işlemini yapacak personeller elektronik eşyalarınızın sökümü, kurulumu sonra avizelerinizin sökümü, kurulumu gibi de işlerden anlayarak sizi ek servis ve elektrikçi çağırma bedelinden de kurtarmış oluyorlar.

Şehirler arası bir taşınma şehir içi taşınmadan çok daha zorlu bir süreçtir. Sadece semt ya da mahalle değiştirmekle kalmayıp şehir de değiştirmiş oluyorsunuz ve alışma süreci ile zaten ayrıca uğraş vereceksiniz. Böyle bir durum içinde şehirler arası nakliyat fiyatları gözünüzü korkutmasın.
Bu deneyimi daha önce yaşamamış iseniz şunu bilmenizde fayda olacaktır. Sorunlu bir şirkete düşük bedel ödeyip tüm eşyalarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bunu biraz da yüksek bedel ödediğiniz şirket ile karşılaştırdığınızda da ucuz şirket aslında size pahalıya gelecektir.
Tabi ki gidip en pahalı şirket ile taşının demek değil kastımız. Araştırın, alacağınız hizmetleri sorgulayın, nakliye şirketi ile daha önce çalışmış müşteri yorumlarına bakın ve en doğru firma ile anlaşın.

Firma olarak biz de sizin sorunlarınıza en iyi çözümleri bulu bu nakliye işini sorunsuz ve iyi bir şekilde atlatmanız için buradayız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyat Ortalaması

Aşağıdaki fiyat ortalamaları özel araç ve parsiyel araç olarak değişmektedir. Ayrıca verilen fiyatlar eşyaya göre değişmektedir. Detaylı bilgi için ulaşmanız gereken yetkili kişilere danışarak gerçek bir fiyat aralığı alabilirsiniz.

Alındığı Bırakıldığı Mesafe Fiyatları
İstanbul Ankara 400 km 2700 TL
İstanbul İzmir 500 km 3000 TL
İstanbul Antalya 939 km
3600 TL
İstanbul Erzurum 1228 km 4400 TL
İstanbul Diyarbakır 1359 km 5500 TL
İstanbul Tekirdağ 250 km 1600 TL
İstanbul Bursa 243 km 1700 TL
İstanbul Muğla 783 3200 TL
İstanbul Rize 1140 km 4000 TL
İstanbul Artvin 1301 km 5000 TL
İstanbul Malatya 1110 km 3800 TL
İstanbul Kayseri 771 2700 TL
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.