Şehirler Arası Nakliyat

01.07.2023
287
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat gibi zorlu hizmet ihtiyaçları için. Öncelikle nakliye firması seçimi yapılırken. Firmanın kurumsal olması en önemli kriterlerden bir tanesidir. Taşınacağınız ille ve ilçeye bağlı olarak nakliye firması seçimi önemlidir. Firmanın eşyalarınızı hasar görmeden yeni evinize taşıması en büyük isteğinizden bir tanesidir. Peki bir evi taşırken eşyalara zarar gelmemesi için neler yapılmalıdır.

  1. Eşyalarınızın taşımaya uygun şekilde paketlenmesi. Büyük eşyaların merdivenlerde zarar görmemesi için köşelerinin sağlam şekilde ambalajlanması.
  2. Taşıma uygun hale getirilen eşyaların uzmanlar tarafından hazar görmeden taşınması. Nakliye kamyonunda muhafaza edilmesi.
  3. Uzun yol giden eşyaların kamyonda sağlıklı şekilde yerleşimi çok önemlidir. Bu denli taşımlarda kamyonda eşyaların yerleşimi işin en püf noktalarından bir tanesidir.
  4. Şehirler arası nakliyat hizmeti alıyorsanız kesinlikle nakliye firmanızın herhangi bir kaza durumunda eşyalarınızı sigortalaması önemlidir.
  5. Eşya sigortası yapılırken size sigorta poliçesi verilmeli ve bu durumlarda müşterinin yapılan işlem hakkında bilgi paylaşımı yapılmalıdır.

Şehirler Arası Nakliyat Yeni Evde Yerleşim

Sağlıklı şekilde eşyalarınız yeni adresinize ulaşması yapılan hizmetin %50’lik kısmının tamamlandığı anlamına gelmektedir. Peki yeni evde eşya yerleşimi. Yada kısacası nasıl yerleşim yapılmalıdır? Bunu aşağıda madde madde saymak gerekirse nasıl bir sonuç elde ederiz.

  1. Önceden belirlediğiniz alanlara büyük eşyaların konulması küçük eşyaların yerleşimi açısından önemlidir.
  2. Büyük eşyalar yerine konulduktan sonra. Dolap gibi avangart eşyaların kurulumuna geçilir ve büyük eşyaların yerleşimi kolayca gerçekleştirilir.
  3. Gelen küçük eşyaların büyük eşyaların üzerine veya yanına konularak ortalığın daha ferahlatıcılığı sağlanır.
  4. Bu gizi hizmetler alırken kesinlikle belirli bir plan çerçevesinde yapılması kesinlikle önemlidir. Aksi taktirde plansız eve giren eşyalar çalışma alanlarını işgal eder. Yapılması planlanan işin daha uzun ve yorucu olması kaçınılmaz olur.
  5. Şehirler arası nakliye işlemleri kesinlikle plan program dahilinde yapılması. Firma ile daima iletişim halinde olunması kolay bir taşıma süreci yaşamanıza neden olur.

Şehirler Arası Nakliyat Şensoy Nakliyat Farkı

Şehirler arası nakliyat Şensoy nakliyat yıllardır şehirler arası nakliye gibi hizmetlerde önemli rol oynamaktadır. Firmamız uzun yıllardır tüm şehirler arası nakliye hizmetlerinde sizlere hizmet sunmaktadır. Taşımacılık gibi zorlu süreçleri kolayca sizin için gerçekleştiriyor. Bu hizmet sektöründe önemli bir marka haline gelmektedir. Firmamız 1994 yıllından bu yana ev taşımacılığının önemli bir parçası olarak sizler için çalışmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat gibi zorlu süreçlerde kesinlikle bizi aramadan önce herhangi bir firma ile anlaşma yapmayınız. Anlaşmasanız bile fikir sahibi olursunuz.

Şensoy nakliyat olarak sizin için en uygun hizmet ihtiyaçlarını sizin için daha kolay şekilde gerçekleştirerek . Bu alanda en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. İletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmanız için. 444 5 109 numaradan kolayca randevu alabilirsiniz.

Makalemizi tekrar okumak veya arkadaşınızla paylaşmak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat işlemi yapılırken fiyat artırımı olur mu?

Kesinlikle karşılıklı yapılan sözleşme dahilinde fiyat konusunda sabit ve güven veren tek firmayız.

Şehirler arası nakliye firması kaç günde eşyalarımı yeni evime teslim eder?

Anlaşma yapılırken özel araç veya ortak araç üzerinde yapılan anlaşmaya bağlı 1 veya 2 iş günü içerisinde eşyalarınız yeni evinize teslim edilir.

Yazıda Neler Var