Site Rengi

Ofis Taşımacılığı

Anasayfa » Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı ile alakalı firmamız geniş kapsamlı bilgilere sahiptir. Eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyarak sektörün öncü kuruluşlarından bir tanesi olmuştur. Uzman kadromuzla eşyalarınızı daha kolay ve sağlıklı bir şekilde taşıyoruz. Ofis taşımacılığı gibi zor bir işi kolaya çevirmek kurumsal firmaların yapabileceği bir işlemdir. Firmamız bu konuda hassas çözümleri ile öne çıkmaktadır. Ofis taşıma konusunda araç yelpazemile sizi daha sağlıklı ve kaliteli taşıyoruz. İstanbul gibi zor bir ilin içinde ofis taşımak nakliye firmaları için zor olsada bizim için gayet basit bir iştir. Ofisinizi yerinden alıyoruz. Ve sağlıklı bir şekilde yeni yerine taşıyoruz. Uzmanlarımız sayesinde ofis eşyalarınızı en kaliteli şekilde taşıyoruz. Ofis taşımacılığında en sağlıklı çözümleri sizin için sunuyoruz. Firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sizde ofisinizi rahat bir şekilde taşıyabiliriz.

Ofis Taşıma Ve Detayları

Ofis taşımak zor görünsede sizin için nasıl çalıştığımızı biraz anlatmak isteriz. Öncelikle bir ofis eşyası taşımak program gerektiren bir işlemdir. Çünkü ofislerin kolili malzemeleri toplandıktan sonra diğer kolilerle karışmaması ve eşyalarınızın yerleştirdiğinizde yerli yerine konulması önemldir. Ofis mazlemeleri toplandığı zaman üzerinde nerden alındığı ve içindekiler muhakak kolinin üzerine yazılmaktadır. Eşyalarınızı daha rahat ve sağlıklı bir şekilde taşımak için bu sistem önemlidir. Çünkü ofis malzmeleri önemli derecede taşınması hassastır. Firmamız sökülen masaların ve dolapların yerli yerinde olması için hepsini numaralandırır. Sizin için en kolay çözümler sunarak eşyalarınızın daha kaliteli bir şekilde taşınmasına önem gösteriri. Firmamız ile taşınmak için muhakak önemli olan konuları bizimle paylaşmalısınız.

Ofis Taşımacılığı

Ofis Eşyası Taşıma Ücretleri

AlıdığıBırakıldığıFiyat
BeşiktaşBeşiktaş1000 TL
ŞişliŞişli1200 TL
SarıyerSarıyer1400 TL
KadıköyKadıköy2200 TL

Yukarıdaki tabloda 1+1 ofis baz alınarak ortalama fiyatlar söylenmiştir. Tabiki sizde ofisinizin fiyatını bizden alabilirsiniz. Ortalama fiyat aralığı ile eşyalarınızı daha uygun bir şekilde taşıma imkanına sahip olabilirsiniz.

Dükkan Eşyası Taşıma

Küçük işletmeler için her zaman hizmetimiz vardır. Dükkanlarınızın eşyalarını kolay ve basit bir şekilde taşıyabilirsiniz. Uzmanlarımız ile eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşıyarak kolayca yeni dükkanınıza taşınabilirsiniz. Uzman kadromuzla işyeri,dükkan gibi yerleri kolayca nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. Uzman kadro derinliği ile eşyalarınızın daha sağlıklı taşınmasını sağlayın. Dükkan taşıma işlemi için esnaflar bizi tercih ediyor. Esnaflarımıza özel indirimli eşya taşıma işlemi ile sizde kolay bir şekilde eşyalarınızın taşınması için firmamız ile görüşebilirsiniz. Kaliteli taşıma işlemleri ile biz bu konuda en çok tercih edilen fimayız. En iyi evden eve nakliyat firması olarak Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Anadolu Yakası Ofis Taşıma Firması

Anadolu yakasında ofisiniz varsa bunun için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hızlı araç rezervi ile eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşıyabiliriz. Ofis eşyası taşımak bizim işimiz. Bir çok iş yeri bizi tercih ediyor neden mi çünkü programlı bir şekilde çalışan tek firmayız. İstediğiniz zaman ofisinizi bizimle taşımak için iletişim kurabilirsiniz. Uzmanlarımız sayesinde kaliteli vce sağlıklı bir şekilde ofisinizi taşıyabiliriz. Anadolu yakası ofis taşıma işlemleri hergün yapılmaktadır. Eşyalarınızı bizimle sağlıklı bir şekilde taşımak için iletişim kurmanız yeterlidir. Sizde yakın zamanda taşınacaksanız iletişim kurabilirsiniz.

Avrupa Yakası Ofis Taşıma Firması

Avrupa yakasındaki ofisinizi taşımak için doğru adrestesinizi. Sizin için büyük ve küçük araç rezervi yapıyor. Hom ofisinizi veya daha büyükj işyerleri taşıyoruz. Hızlı ve çözümcü ekibimiz ile sizin için en kaliteli şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Bizimle çalışmak için lütfen iletişim sayfasını ziyaret ediniz. Anadolu yakasında ofis taşıma ile ünlü tek firmayız iş yeri gibi zorlu işlemler için bizimle iletişim kurarak eşyalarınızı kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Şehirlerarası ofis taşımacılığı için İstanbul şehirler arası nakliyat sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Evden eve nakliyat işlmeleri için bizi evden eve nakliyat sitesi üzerinden arabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığını Nasıl Yapıyorsunuz?

Ofisinizi ambalajlıyoruz kolilerinizi numaralandırıyoruz. Yeni yerde herşeyi yerli yerine yerleştiriyoruz. uzmanlarımızla bu hizmet kolay ve akıcı yapılmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Kaç Kişi İle Yapılıyor?

Ofis taşımacılığı ofisinizin yoğunluğuna göre ekip atıyoruz. Bunun için bize taşıcak eşyaların listesini yada resimlerini göndermeniz yeterlidir.

Ofis Eşyası Taşıma İşlemi Kaç Günde Yapılır?

Ofis taşıma işlemleri ofisinizin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Büyük ofisler 2 gün içerisinde yapılır normal ofisler 1 gün içerisinde gerçekleştir.