Hakkımızda

şensoy evden eve nakliyat
Hakkımızda Bilgiler

Şensoy Nakliyat

Hakkımda Bilgiler

Kuruluşumuz 1994 yılında kurulmuştur ve nakliyat sektörüne o günden beri hem hizmet sağlamaktadır. Politikalarına ve kuruluş ilkelerine bağlı olarak çalışmaktadır. Firmamız kaliteli ambalaj sistemleri ile eşyalarınızı taşımaktadır. Firmamız şehirler arası evden eve nakliyat olarak hem eşya taşıma hem de eşya depolama hizmeti de vermektedir.

  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehirlerarası Nakliyat
  • Ev Eşyası Depolama
  • Parça Eşya Taşıma
  • Ofis Eşyası Taşıma
  • Kurum Eşyası Taşıma

Müşterilerimizin Hikayeleri

Kaliteli eşya taşımaları sayesinde eşyalarıma en ufak bir zarar gelmeden eşyalarımızı taşıdık çok kolay oldu tecrübelerinden dolayı herkese tavsiye ederim.

Çetin Oluk

Çetin Oluk

İstanbul

Evimi Şensoy nakliyat ile taşıdık ve çok sağlıklı taşıdılar .Herkese tavsiye ediyorum iş konusunda gerçek birer profesyoneller çalışabilirsiniz gönül rahatlığıyla.

Hande Özsoy

Hande Özsoy

İzmir

Başarılı ev taşıma teknikleri ile insanları kendilerine hayran bırakıyorlar. Böyle temiz ve iletişim konusunda ki kibar yaklaşımları ile taktirimizi hak ettiler.

Leyla Kınık

Leyla Kınık

Ankara
Katılımcı Oranları

Aktif Katılımcılar

Profesyonellerin çoğu bizi tercih etti. Sizde eşyalarınızı en sağlıklı şekilde taşımak isterseniz bizimle iletişim halinde kalabilirsiniz. Uzman ellerle siz de evinizi gönül rahatlığı ile taşıyın.

Şehirler Arası Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Ev Eşyası Depolama

2016 Yılı

Ödülü

2019 Yılı

Ödülü

2018 Yılı

Ödülü

2015 Yılı

Ödülü

Sizde Şensoy Nakliyat ile ilgili haberlere abona olabilirsiniz.

E posta adresinizi girmeniz yeterli olacaktır.