Etimesgut Şehirler Arası Nakliyat

25.10.2019
608
Etimesgut Şehirler Arası Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Günümüzde insanlar taşınmaları gerektiğinde bunu eski yöntemler ile yapmak yerine evden eve nakliyat firmalarından hizmet almayı tercih etmektedirler. Bu doğru bir karardır çünkü nakliyat firmaları işinde uzman bir ekip ile çalışarak taşınmanın kısa sürede ve sorun yaşanmadan gerçekleşmesini sağlamaktadırlar. Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız uzun yıllardır bu sektörde yer almakta uzman kadrosu ve geniş müşteri portföyü ile kendi sektörünün en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin taşınma stresi yaşamasını önlüyor bizi tercih etmeniz halinde sizin için en uygun zamanda ve en kısa sürede geniş ekibimiz ile taşınma olayını gerçekleştiriyoruz.

Etimesgut Sigortalı Nakliyat

Yüksek meblağlar ödeyerek aldığınız eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyor bununla yetinmiyor Etimesgut sigortalı nakliyat yapıyoruz. Sigortanın önemli olduğunu düşünüyor içinizin rahat etmesi için uzman ekibimiz ile eşyalarınızın yerinde ekspertizini yaparak gerçek değerinden sigortasının yapılmasını sağlıyoruz. Sigorta eşyalarınız evinizdeyken başlıyor ve yeni adresinize taşındıktan sonra bitiyor. Şensoy  nakliyat olarak eşyalarınızın sizin için önemini biliyor ve paketleme konusuna özel önem gösteriyoruz. Paketleme yapmak için TSİ standartlarına uygun olarak üretilmiş kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor onların zarar görmesini önlüyoruz. Bu şekilde önlem almakla yetinmiyor araçlarımızın içini de süngerle kaplayarak yolda oldukları süre içinde de sarsıntı, düşme gibi durumlarda zarar görmemesini sağlıyoruz. Ankara ve Etimesgut yanında tüm il ve ilçelere hizmet veriyor ev ve ofislerinizin nakliyesi sırasında sizlerin yanınızda yer alıyoruz.

Etimesgut Asansörlü Nakliyat

Şehirlerin nüfuslarının artması ile binaların kat sayıları da artmış ve artık çok yüksek binalar yapılmaya başlanmıştır. Bu durum taşınma olayında ki en büyük sorun olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Eşyaların merdivenlerden indirilmesi zaman aldığı gibi eşyaların zarar görmesine de neden olabilmektedir. Apartman yöneticileri de asansörlerin kullanılmasına izin vermemekte ortaya sinir bozucu durumlar çıkabilmektedir. Şensoy nakliyat olarak sizlerin bu sorunu yaşamanıza izin vermiyoruz. Firma olarak Etimesgut asansörlü nakliyat yapıyor ve son sistem asansörlerimiz ile en yüksek binalardan bile eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz

Fiyat Teklifi Al
[contact-form-7 id="108" title="Sipariş"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.