2024 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

29.12.2023
287
2024 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

2024 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

2024 Şehirler arası nakliyat fiyatları , günümüz şartlarında şehirler arası nakliyat hizmeti çok önemli bir hizmet olma yolunda ilerliyor. Buna göre evden eve nakliyat hizmeti sunan nakliyat fiyatları özel çalışma alanları ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Firmamız şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları 2024 olarak güncelleme kararı almaktadır. Firmamız 2024 yıllı için tahmini eşya taşıma fiyatları ortalama taşıma bedeli ne kadar güncelledi onu araştıralım.

Ev Hacmi MesafeOrtalama Fiyat
1+1 Ev Eşyası1.000 Kilometre25.000 TL + KDV
2+1 Ev Eşyası1.000 Kilometre 30.000 TL + KDV
3+1 Ev Eşyası1.000 Kilometre35.000 TL + KDV
4+1 Ev Eşyası 1.000 Kilometre 40.000 TL + KDV

Yukarıda ortalama 2024 şehirler arası nakliyat fiyatları tablosu göstermektedir. Eşyalarınızın daha anlaşılır şekilde taşınması ortalama fiyatın üstüne veya altına fiyat belirlenebilir.

2024 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Fiyatlar eşyalarınızın yoğunluğuna taşıma biçimine ve işçiliğine bağlı olarak taşıma fiyatı belirlenmektedir. Eşyalarınızı taşımadan önce kesinlikle eşya detayını bizimle paylaşmanız önemlidir. Eşyalarınızın yoğunluğuna göre fiyat belirliyoruz. Eşyalarınızın daha sağlıklı şekilde taşımasını istiyorsanız. Kesinlikle kurumsal nakliye hizmeti veren firmaları tercih etmeniz önemlidir.

2024 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

2024 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler Arası Nakliyat Taşımalarınız Öncesi Eşyalarınızı Yerinde Görelim

Taşıma öncesi eşyalarınızın yoğunluğu ve hassasiyetine önem veriyorsanız. Yerinde incelenmesini istiyorsanız bizden expertiz hizmeti alabilirsiniz. Tamamen hizmetimiz ücretsizdir. Eşyalarınızı yerinde inceleyerek taşıma öncesi sizi bilgilendirelim. Eşya taşımalarınızda son derece modern taşıma fikirleri ile zor görünen işlemlerinizi kolay şekilde gerçekleştirelim. Firmamız 1994 yıllından bu yana evden eve nakliyat hizmetinde profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyor.

Taşınma Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekilen 5 Önemli Madde

  1.  Taşınmadan önce taşımaya uygun koşullar oluşması gereken alanlar açmak önemlidir. Örnek olarak taşıma öncesi günlük hayatta kullandığınız malzemelerinizi yanınıza almanızdır. Örnek: telefon şarj kablosu, yeni evin anahtarı, eski evin anahtarı, kira sözleşmeleri bu tür diğer malzemelerinizi kesinlikle yanınıza almanız önemlidir.
  2. Evde bulunan hassas eşyaların toplanması taşıma hengamesinde kırılacak hassas eşyalarınızın ayak altında kırılma veya deformasyonu söz konusudur.
  3. Çiçeklerinizi kesinlikle taşıma günü sulamamanız önemlidir. Kamyonda eşyalarınızın arasına su sızması olabilir ve eşyalarınızı ıslatabilir.
  4. Kolileme yapıldığı an hangi kolide ne var bunların hepsi not alınması ve taşıma bittikten sonra kolay şekilde istediğiniz koliye ulaşmanıza olanak tanır.
  5. Doğru araç boyutu seçmek. Taşıma öncesi siz değil nakliye firmasının eşyalarınıza göre araç boyutu seçmesi önemlidir.

Taşıma öncesi bu tür önemli 5 maddeyi dikkate alarak taşıma işleminizin daha planlı ve pratik şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız ile sizde doğru bir taşıma stratejisi yakalayabilirsiniz.

2024 Şehirler Arası Taşıma Fiyatları

Taşıma fiyatınızı ister online ister yüz yüze bizden alma imkanına sahip olabilirsiniz. Firmamız ile taşıma sürecinizi daha hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli bir taşıma sistemi için bizimle doğru bir taşıma deneyimi yaşaya bilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz tabloda kesinlikle doğru bir strateji ile eşyalarınızı taşıma imkanına sahip olursunuz.

2024 Şehirler arası taşıma fiyatları

2024 Şehirler arası taşıma fiyatları

Taşınacak Ev MesafeNakliye Fiyatı
1+1 Standart 1000 Kilometre 26.000 TL
2+1 Standart 1000 kilometre 31.000 TL
3+1 Standart 1000 Kilometre 37.000 TL
4+1 Standart 1000 Kilometre 43.000 TL

Kdv içinden olan fiyat listemiz fatura istemiyor ve sadece bizden tek fiyat isterseniz ortalama fiyatlarımız yukarıdaki gibidir. Tabi eşya listesi bu fiyatların daha uygun şekilde sonuçlanmasına sebep olabilir. Tek fiyat garantisi ile taşınmak isterseniz. Bizde detaylı şekilde eşyalarınızın yerinden incelenmesini talep edebilirsiniz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları  2024

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti için bizimle iletişim kurarak eşyalarınızın daha profesyonel şekilde taşınması için fiyat alabilirsiniz. İstanbul merkezli ev taşıma firmamız sizler için daha hızlı şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilir. Şehirler arası nakliyat fiyatları için güncel fiyat listesi bizden alabilirsiniz.

İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatınızı anında öğrenmek için bizi 444 5 109 numaradan hemen arayın fiyat listemizden yararlanın. Taşıma fiyatınızı eşyalarınızın yoğunluğuna göre verelim. Eşya taşıma firmaları genellikle eşya yoğunluğuna göre fiyat belirler. Şensoy nakliyat olarak eşyalarınızı daha profesyonel şekilde taşıyor ve bu alandan müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Firmamız taşıma işlemleri için sigorta işlemi ile eşyalarınızı daha detaylı şekilde taşır. Sigortalı şehirler arası nakliyat hizmeti için makalemizi okuyabilirsiniz.

Taşınacak EşyalarMesafe Nakliye Ücreti
1+1500 kilometre22.000 TL
2+1500 kilometre25.000 TL
3+1600 kilometre31.000 TL
4+1700 kilometre37.000 TL

İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları özelikle yerinde görülmesi ve fiyat verilmesi önemlidir. Eşyalarınızı sizin için daha kaliteli ve detaylı şekilde inceleyerek taşıma fiyatınızı bildirelim . Eşyalarınızın nakliye maliyetini birlikte çıkartalım. İstanbul gibi metropollerde eşyaların nakliye ücretini sizler için kapsayıcı şekilde çıkarmak tamamen detaylı bir inceleme sonucu çıkarmak önemlidir.

İstanbul şehirler arası nakliyat sistemi ile eşyalarınızı daha doğru şekilde çözümleyelim. Hassas eşyalarınızı daha profesyonel şekilde ambalajlayarak eşyalarınızın daha sağlıklı şekilde taşınmasını sağlayalım. Firmamız ile profesyonel şekilde taşınmak için hemen iletişim kuralım.

2024 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Eşyalarınızı daha detaylı şekilde bize anlatarak nakliye ücretinizi öğrenmeniz mümkündür. Hemen bizi arayın 2 dakikada eşyalarınızın taşıma fiyatını öğrenin.

2024 Fiyat Listesi Neye Göre Belirleniyor?

Fiyat listesi kur farkı taşıma maliyeti yakıt ve mesafe döngüsü üzerinden hesaplanarak size en sağlıklı fiyat seçeneği sunulmaktadır.

Yazıda Neler Var